November 29, 2021
Portali Shprehja

Zgjedhjet në Kosovë, balotazh në 21 komuna

Qytetarët e 21 komunave të vendit do t`i drejtohen sot kutive të votimit për herë të dytë në zgjedhjet lokale, ku 42 kandidatë do të përballen në balotazh për të fituar mandatin e kryetarit.

Të Ngjajshme

Blinken uron 109-vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë: Krenarë që ju quajmë aleatë

admin

Kuvendi Ndërkombëtar i Studimeve Albanologjike në Tiranë, tuboi albanologët më të njohur nga vendi dhe bota

admin

Aliu: Po punojmë që bashkimi me Shqipërinë të ndodhë në mënyrë të natyrshme

admin

Leave a Comment