19 C
Skopje
October 19, 2018
Informacione Rajoni dhe Bota

Zgjidh një nga këta tri engjëj dhe lexo mesazhin që shpirti yt ka nevojë të dëgjojë

Engjëjt e ndiejnë shpirtin tonë. 

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

“Monstra”: Me të njëjtën pajisje është gjuajtur në Liqenin e Smillkovës dhe Velimbegovë

shprehja

Deputetët e LSDM-së heqin dorë nga diskutimi, pritet votimi për ndryshimet kushtetuese

shprehja

Deputeti i VMRO-së, Vasilevski paraqitet në Kuvend

shprehja