September 18, 2020
Portali Shprehja

Zhduket një femër në Gjilan

Policia e Kosovës ka njoftuar se është zhdukur një femër në Gjilan.

Policia bën të ditur se rastin e ka raportuar bashkëshorti i saj, transmeton Telegrafi.

“Me 02.09.2020 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

Tutje në njoftim thuhet se njësitë policore janë duke hetuar rastin. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Tre të arrestuar në Gjakovë, policia iu gjeti marihuanë

admin

Arrestohen dy serbë te Dheu i Bardhë, policia ju gjeti pesë thasë me duhan

admin

Arrestohet një person në Prishtinë, iu gjetën 8 qese me marihuanë

admin

Leave a Comment