April 13, 2021
Portali Shprehja

Zhduket një femër në Graçanicë

Një person ka raportuar se motra e tij është zhdukur dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Sipas raportit të policisë, rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 20:50, në Graçanicë.

Siç thuhet në raport, duke u bazuar te raportuesi, motra e tij ka probleme psikike.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar për rastin në fjalë- zhdukjen e motrës së tij. Sipas ankuesit motra e tij ka probleme psikike. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe janë duke e hetuar rastin”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Arrestohen dy persona në Fushë Kosovë, dyshohen për vjedhje të rëndë

admin

Marokeni theret me thikë në Prishtinë

admin

Arrestohet një person në Graçanicë, kapet në flagrancë duke vjedhur

admin

Leave a Comment