February 28, 2021
Portali Shprehja

Zhduket një femër në Podujevë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një femër ka raportuar në Polici se vajza e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Rasti ka ndodhur në Sfeqël të Podujevës.

“Fsh. Sfeqël, Podujevë, 17.02.2021-00:00. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se vajza e saj viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Katër raste të dhunës në familje në Kosovë brenda 24 orëve

admin

Dy sulme seksuale brenda 24 orëve në Kosovë

admin

Dy të vdekur në dy aksidente trafiku në Tiranë

admin

Leave a Comment