October 4, 2023
Portali Shprehja

Zhduket një person në Fushë Kosovë, familjarët e tij thonë se ai ka dalë nga shtëpia që dy javë

Një person raportohet të jetë zhdukur rreth dy javë më parë në Fushë Kosovë.

Policia bën të ditur se familjarët e tij e kanë raportuar rastin, ndërsa thonë se ai ka dalë nga shtëpia që dy javë dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij, transmeton Telegrafi.

“Ankuesja femër kosovare me datën 17.09.2023 ka raportuar se viktima mashkull kosovar para dy javësh ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij. Njësitë relevante të policisë janë duke e hetuar rastin për të cilin është njoftuar edhe prokurori”, thuhet në raportin e Policisë. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Plagosen me armë zjarri dy persona në Prishtinë

admin

Voziti në kahun e ndaluar të lëvizjes, gjobitet me 150 euro shoferi në rrugën Prishtinë-Gjakovë

admin

Aksident me fatalitet në rrugën Prishtinë-Ferizaj, vdes një person

admin

Leave a Comment