November 30, 2020
Portali Shprehja

Zhduket një person në Gjilan

Një person është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur më datë 06 shtator rreth orës 01:00, në Gjilan.

Siç thuhet në raport, rasti është duke u hetuar.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se viktima mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport. /Telegrafi/

 

 

.

Të Ngjajshme

Lipjan, policia inicon rast ndaj 51-vjeçarit që dyshohet se gjuajti me armë

admin

Arrestohet një qytetar para stacionit policor në Pejë, gjysmë i zhveshur hipte mbi automjete

admin

Një muaj paraburgim ndaj të pandehurit A.K për vrasje në tentativë

admin

Leave a Comment