January 17, 2021
Portali Shprehja

Zhduket një person në Kamenicë

Një person është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur më 05.09.2020 (e shtunë) në lagjen Malësia, në Kamenicë.

Siç thuhet në raport, rasti është duke u hetuar.

“Më 07.09.2020 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se djali i tij viktima mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.  Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Zhduket një person nga komuna e Vitisë, familjarët kërkojnë ndihmë për ta gjetur

admin

Kërkohet një muaj paraburgim për personin që dyshohet se vrau gjyshin e tij

admin

Raportoi se gjyshi bëri vetëvrasje, policia arreston nipin si të dyshuar për vrasje në Novobërdë

admin

Leave a Comment