May 11, 2021
Portali Shprehja

Zhduket një person në Prishtinë

Një person ka njoftuar se miku i tij i cili i jeton vetëm, para 10 dite ishte larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e tij.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti është raportuar të hënën në rrugën “Rexhep Luci”, në Prishtinë.

“Ankuesi mashkull  kosovar ka njoftuar  se miku i tij mashkull  kosovar i cili jeton vetëm, para 10 dite  ishte larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend-ndodhjen e tij”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Arrestohet një person në Fushë Kosovë për dhunë ndaj bashkëshortes

admin

Gjendet pa shenja jete një person në oborrin e shtëpisë së tij në Gjilan

admin

Në Mushtisht të Suharekës i vihet flaka shkollës së vjetër

admin

Leave a Comment