September 27, 2020
Portali Shprehja

Zhduket një vajzë në Ferizaj

Një nënë ka raportuar se vajza e saj ka dal nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur sot (e shtunë) rreth orës 00:15 në rrugën “Gëzim Sahiti”, në Ferizaj.

“Ankuesja femër  kosovare raporton se vajza e saj viktima femër  kosovare ka dal nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Parandalohet futja e substancave narkotike në Qendrën e Paraburgimit në Prizren

admin

Një vit burgim dy të akuzuarve që i shkaktuan lëndim të rëndë trupor një personi

admin

Gjendet pa shenja jete një trup në Prishtinë – policia jep detajet

admin

Leave a Comment