January 19, 2021
Portali Shprehja

Zhduket një vajzë në Gjilan

Rastet e zhdukjes së personave, kohëve të fundit janë shtuar.

Një rast i tillë ka ndodhur së fundmi edhe në Gjilan. Policia njofton se me datën 6 shtator 2020, ankuesja femër ka raportuar se që nga data 5 e këtij muaji, vajza e saj e mitur është larguar nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer.

Rasti është duke u hetuar. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Prokuroria nis hetimet pas vrasjes së të miturit në Prizren, caktohet një muaj paraburgim ndaj të miturit tjetër që shkaktoi vrasjen

admin

Arrestohet një person, kërkoi gjashtë mijë euro për ‘shlyerje të borxhit’

admin

Deponohen para të falsifikuara në një bankë

admin

Leave a Comment