Zhduket një vajzë në Klinë


Një vajzë nga Klina është raportuar si e zhdukur.

Sipas Policisë, rastin e ka raportuar babai i vajzës, sipas së cilit ajo është larguar nga shtëpia  që nga 24 janar dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj. 

Rasti……

Të ngjajshme

Hajdutët “serialë”/ Policia kap dy të rinjtë, njëri vetëm 16-vjeç

shprehja

Tenton të grabitet një femër në Ferizaj

shprehja

Rrahje dhe të shtëna armësh në Prishtinë, shkak një borxh 27 mijë euro

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë