November 29, 2021
Portali Shprehja

Zhduket një vajzë në Prizren, babai thotë se vajza e tij nuk është kthyer dje nga shkolla

Një vajzë është zhdukur që nga dita e djeshme në Prizren.

Rastin në polici e ka paraqitur babai i viktimës.

Tact Watches

“Ankuesi mashkull  kosovar ka raportuar se vajza e tij ka dalë për të shkuar në shkollë mirëpo pas orarit të mësimit nuk është kthyer dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Një muaj paraburgim për serbin të cilit iu gjetën 11 kilogramë marihuanë në veri të Mitrovicës

admin

Arrestohet një person për vjedhje në Vushtrri

admin

Aksident në Podujevë, lëndohen dy persona

admin

Leave a Comment