May 28, 2022
Portali Shprehja

Zhduket një vajzë nga Rahoveci

Një vajzë nga Rahoveci është zhdukur që nga dita e shtunë.

Rastin në polici e ka paraqitur babi i saj, i cili ka thënë se nuk ka njohuri për vendndodhjen e vajzës së tij.

Tact Watches

“Më 08.05.2022 një mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij viktima femër kosovare, është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar”, njofton policia. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Aksident në rrugën Kllokot-Viti, vdes një motoçiklist

admin

Aksident mes tri veturave në Gjakovë, lëndohen pesë persona

admin

Vritet një 30 vjeçar në Ferizaj

admin

Leave a Comment