January 28, 2022
Portali Shprehja

Zhduket prizrenasi, familjarët dyshojnë se ai është në Maqedoninë e Veriut

Sabedin Berisha i lindur më 12.12.1982 nga Leskoveci i Prizrenit nga data 1 janar është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer.

Familjarët dyshojnë se ai është në Maqedoninë e Veriut dhe për këtë kërkojnë ndihmë nga qytetarët që nëse e kanë parë të lajmërohen.

Tact Watches

Sabidini nga shtëpia është larguar me veturën Land Rover e gjelbërt e mbyllur me targa 04 205 BU.

Për çdo informacion mund të lajmëroheni në numrin e telefonit 070 848 043.

.

Të Ngjajshme

Arrestohet 53-vjeçari në Mitrovicë, dyshohet për falsifikim të dokumenteve

admin

Iniciohet rast penal ndaj 17-vjeçarit që posedonte armë zjarri

admin

Policia në Prizren shqipton 112 gjoba për persona fizik për mos respektim të masave anti-COVID

admin

Leave a Comment