June 22, 2021
Portali Shprehja

Zhvishen Besi dhe Xhensila

Këngëtarja shqiptare Xhensila Myrtezaj ka bërë që sonte të gjithë të kthejnë kokën kah ajo. Kjo jo pa arsye. Pozat që ka sjellë këngëtarja flasin shumë, shkruan “Kosovarja”.   Xhensila e cila është nënë e një vajzë, ka kohë që ka filluar të merret me palestër, e mundi saj siç duket nuk ka shkuar kot. […]

.

Të Ngjajshme

Pasi Mozzik zyrtarizon që është beqar, Loredana befason me gjestin

admin

“Më afër se kurr”, Alex Rodriguez me qira në Hamptons tek shtëpia e Jennifer Lopez

admin

Aktori i ‘Friends’ diagnostikohet me kancer

admin

Leave a Comment