June 26, 2022
Portali Shprehja

Ziadin Sela me kritika të ashpra ndaj Ramës: Po i bën avokaturën Serbisë

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët në konferencën e sotme për shtyp ka adresuar disa kritika ndaj kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama. Sela tha se ai nuk duhet të bëjë avokaturën e shteteve tjera në procesin e eurointegrimit.

Unë e shoh si totalisht jo korrekte sjelljen e kryeministrit të Shqipërisë, i cili publikisht po bëhet avokat i shtetit tjetër.

Tact Watches

Ndërsa nga ana tjetër i bën avokaturën edhe Serbisë, kjo është skandaloze dhe nuk duhet të ndodhë”, tha mes tjerash Sela.

.

Të Ngjajshme

Mijëra aktivistë të maskuar si udhëheqës të G7 po protestojnë në Mynih

Perez, nga Renova zbarkon te Makedonija Gjorçe Petrovi

A e dini se cili është vakti më i mirë që hani, për humbje peshe?!

Leave a Comment