July 3, 2022
Portali Shprehja

Zjarr në një lokal në Kamenicë, në të cilën ishin 78 motoçikleta

Një persona ka informuar se i është vënë zjarri lokalit të tij në të cilin kishte 78 motoçikleta, lift për motoçikleta, një frigorifer, televizor, etj.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 02:20 në fshatin Topanicë, Kamenicë.

Tact Watches

Tutje në raport, bëhet e ditur se zjarrfikësit kanë shuar zjarrin, ndërkaq rasti është duke u hetuar.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se i është vënë zjarri lokalit të tij në të cilin kishte 78 motoçikleta, lift për motoçikleta, një frigorifer, televizor, etj. Në lokacion zjarrfikësit kanë shuar zjarrin. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

​Ia këput kabllot e rrymës dhe ia ndal ujin një lokali te Rruga B, arrestohet i dyshuari

admin

Keqpërdorim i institucionit të AKI-së dhe mashtrim në tentativë, arrestohet 73 vjeçari

admin

Aksident në Prizren, goditen tri këmbësore

admin

Leave a Comment