May 28, 2023
Portali Shprehja

Zjarri në një shtëpi në Prishtinë, fotografi nga vendi i ngjarjes

Një shtëpi është përshirë nga flakët të enjten në mëngjes në rrugën “Vasil Andoni” në Prishtinë. 

Shtëpia e djegur në këtë rrugë nuk ishte e banueshme.

Telegrafi përmes fotoreporterit Ridvan Slivova ju sjell fotografi nga vendi i ngjarjes.

Djegia e një shtëpie në Prishtinë /Foto: Ridvan Slivova/

Djegia e një shtëpie në Prishtinë /Foto: Ridvan Slivova/

Ndryshe, ekipet e zjarrfikësve tashmë ndodhen në vendin e ngjarjes dhe zjarri është lokalizuar.

Telegrafi ka kontaktuar Policinë e Kosovës dhe do t’ju mbajë të informuar me rastin. /Telegrafi/

Djegia e një shtëpie në Prishtinë /Foto: Ridvan Slivova/
Djegia e një shtëpie në Prishtinë /Foto: Ridvan Slivova/
Djegia e një shtëpie në Prishtinë /Foto: Ridvan Slivova/
Djegia e një shtëpie në Prishtinë /Foto: Ridvan Slivova/
Djegia e një shtëpie në Prishtinë /Foto: Ridvan Slivova/

.

Të Ngjajshme

Rahovec, vajza raporton në Polici se babai i saj po ushtron dhunë fizike

admin

Humb jetën një punëtor në Prizren, ra nga një lartësi e objektit – arrestohet pronari i biznesit

admin

Zvicër, vritet nga bashkëshorti 37-vjeçarja nga Kosova

admin

Leave a Comment