15.1 C
Skopje
June 19, 2019
Informacione

Zyra e Ivanov gjuhet me vezë dhe gjësende të forta (Video)

Tact

Sot pas vendimit të kryetarit Ivanov që të firmos faljen e të gjithë politikanëve të cilët janë nën hetime, ndaj të cilëve është ngritur procedure hetimore si dhe për një politikan i cili është duke vuajtur dënimin me burg, kanë protestuar qindra qytetar të cilët kanë gjuajtur me vezë zyrën e kryetarit Ivanov në qendër të qytetit, njofton Telegrafi Maqedoni.

”Nuk na mbetet gjë tjetër pos të dalim dhe të protestojmë rrugëve” tha një qytetar.

”Njeriu që më vjen keq ta quaj kryetar ose zotëri, lidhje nuk ka” tha një qytetar./Telegrafi/

Artikuj të ngajshëm

Peticion online për ndërprerjen e privilegjeve të funksionarëve

shprehja

Zaevi vazhdon të jetë optimist për datën për fillimin e bisedimeve me BE-në

shprehja

Lajçak: BE duhet ta mbajë premtimin për Maqedoninë e Veriut

shprehja