12.7 C
Skopje
September 23, 2019
Offside

Zyrtare | I pandalshëm Perez, tjetër investim faraonik për Realin

Reali i Madridit është mbreti i kësaj merkatoje vere. 11 ditë kanë kaluar që nga hapja e merkatos dhe “Los Blancos” kanë nënshkruar deri më tani me tre futbollistë të njohur. Pas Luka Joviç dhe Eden Hazard, radhën e ka francezi Ferland Mendi. Mbrojtësi i majtë i ka kushtuar “Galaktikëve” 48 milionë euro+5 milionë euro bonuse. Kontrata për të është 6-vjeçare, me francezin që do të qëndrojë në Madrid deri në vitin 2025.Burimi i artikullit

Artikuj të ngajshëm

E njëjta mënyrë festimi, Witsel shënon golin e avantazhit për Dortmundin

shprehja

VIDEO/ Si me Kolollin, Caputo bie në rrethimin e fushës pasi i shënoi Berishës

shprehja

VIDEO/ Edhe më keq se Kobina ndaj Kukësit, D’Ambrosio humbi rastin e pabesueshëm në derbi

shprehja