December 6, 2020
Portali Shprehja

ZYRTARE: Kishte probleme me Conten, Interi largon mesfushorin

Joao Mario është prezantuar nga skuadra e Sportingut në Portugali. Mesfushori i Interit përflitej se do të largohej nga zikaltërit dhe tashmë erdhi dhe zyrtarizimi nga portugezët.

Trajneri Antonio Conte nuk e ka konsideruar 27-vjeçarin, prandaj dhe Joao Mario mendoi për një strehë të re. Lojtari u rikthye në “shtëpi” për një huazim 1-vjeçar.

Joao shpreson që të gjejë sërish nivelin e tij më të mirë dhe të tentojë rikthimin si protagonist tek Inter. Italianët e blenë 40 milionë euro nga Sportingu, por që prej asaj periudhe nuk ia doli mbanë të bënte diferencën.

.

Të Ngjajshme

Conte, i mrekulluar nga ylli i tij: Ështe një lojtar futbolli amerikan. Mund të bëhet një nga më të fortët

admin

Chelsea merr kreun e Premier League, Giroud rishkruan historinë (video)

admin

WERNER, SERIOZISHT??? Shikoni çfarë humbet sulmuesi i Chelsea. Për fat, Giroud nuk fal (VIDEO)

admin

Leave a Comment