September 26, 2020
Portali Shprehja

ZYRTARE: Red Bull mposht Barcelona, Bayern dhe Milan! Siguron talentin gjerman për vetëm 500 mijë euro!

Majin e kaluar, ai bëri debutimin e tij 18-vjeçar me Hertha Berlin. Që atëherë, gjysma e syve të Evropës janë drejtuar tek ai. Lazar Samardzic më në fund bëri zgjedhjen e të ardhmes: do të luajë te Leipzig.

Barcelona – mbi të gjitha – por dhe Bayern e Milan ishin në gjurmët e tij, por klubi Red Bull ishte në pole position dhe arriti të gjente akordin me familjen e djaloshit. Marrëveshja tani është bërë, nënshkrimi i mesfushorit sulmues gjerman ka mbërritur sot. Kostoja e operacionit: 500 mijë euro, me lojtarin e lindur në 2002 që ka nënshkruar një kontratë që zgjat 5 vjet. Leipzig e pret.

 

.

Të Ngjajshme

Flirtim i hapur, talenti i Bodos i shkel syrin Milanit!

admin

Mbrojtësi do të largohet me çdo kusht, Barcelona surprizohet nga lojtari!

admin

Kërkesa e çmendur e Alabas, Bayerni nuk plotëson dëshirën e mbrojtësit (Detajet)

admin

Leave a Comment