September 22, 2020
Portali Shprehja

Zyrtarizohet ndeshja e parë me tifozë në Bundesliga! Bayern rinis nga puna, Boateng surprizon! (FOTO)

Institucionet e Bremenit kanë vendosur që hyrja e pjesshme publike do të lejohet për ndeshjen e ardhshme të Werder Bremen, i cili do të bëjë debutimin në Bundesliga në Weiserstadion kundër Hertha të shtunën. Do të pranohen deri në 8,500 spektatorë.

Sezoni i Bayern Munchen filloi zyrtarisht sot. Pas sezonit të jashtëzakonshëm të kaluar, i cili kulmoi me triumfin në Ligën e Kampionëve pas fitimit të Kupës së Gjermanisë dhe Bundesligës, klubi kampion rinisi stërvitjet sot: një surprizë sidomos për pamjen e re të Jerome Boateng, mbrojtësit gjerman i cili ‘paraqitet me flokë ngjyrë vjollcë.

Boateng hat 2019 versprochen, sich Haare zu färben - Gesagt, getan!

.

Të Ngjajshme

Khedira po ikën nga Juventusi, ja dy destinacionet e bujshme

admin

Pioli mban sekret objektivat e Milanit: Jo vetëm Zlatan, e gjithë skuadra po bën mirë

admin

Video: ZLATAN I PANDALSHËM! Milani shënon golin e dytë

admin

Leave a Comment