June 3, 2023
Portali Shprehja

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë

Një përleshje me armë zjarri ka ndodhur sot rreth orës 13:00 tek vendi i njohur “Hani i Dilit”, në Prishtinë.

Ende nuk dihet nëse ka persona të plagosur, mirëpo Telegrafi do të ju mbajë të informuar rreth zhvillimeve të fundit.

Telegrafi po ashtu ka dërguar pyetje tek zyrtarët e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës dhe është në pritje të përgjigjes./Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Një person gjendet pa shenja jete në Istog, rasti po hetohet

admin

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Krushë të Madhe, lëndohen katër persona

admin

Kapen në flagrancë dy hajna në një market në Pejë

admin

Leave a Comment