Edit Content

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound

Slate’s Washington, 1707 L St. NW, Washington, D.C., 20036.

+012346789

example@gmail.com

E enjte 18 Prill, 2024

3 mijë punonjës të Kulturës mbesin pa paga dhe

Punonjësit në institucionet kulturore shprehen të revoltuar për mos marrjen e pagës për muajin mars, të harmonizuar sipas Marrëveshjeve kolektive prandaj nga nesër kanë paralajmëruar protestë para

Pendarovski: Integrimi evropian i bllokuar nga VMRO

Kandidati për president, Stevo Pendarovski, në tubimin në Gostivar, theksoi se

Taravari: Rroga mesatare në Maqedoninë e Veriut

Arben Taravari sot tha se koalicioni VLEN zotohet se paga mesatare