May 23, 2022
Portali Shprehja

Regjistrohet tërmet në Maqedoninë e Veriut

Një tërmet është regjistruar në Maqedoni gjatë ditës së sotme me intensitet 3.2 gradë sipas Rihterit.

Epiqendra e tërmetit ishte 17 km në juglindje të Dellçevës.

Tact Watches

Të Ngjajshme

Verstapen fiton në Barcelonë, dështon makina e Leklerkut

Si mendoni, a duhet të ushqehemi me ushqime tradicionale për një trup në formë të shkëlqyer?

Anëtarësimi i Suedisë dhe Finlandës në NATO me ndikim edhe në Ballkan

admin

Leave a Comment